Sosyal Medya

158Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Girişi

Her zaman sesli sohbet girişlerinizi öncelikle Doğru yapmakta fayda vardır. bir çok kişilerin kabusu olan sesli sohbet girişleri nedense insanlar sesli sohbet sitelerine girmeye çalışırken zorluk çekiyorlar, ilkkez giriş yapan biri için gerçekten sesli sohbet girişi yapmak zor geliyor vatandaşlara oda aslında sesli sohbet sitelerin activex, eklentisi oluyor.

Nedir bu Sesli sohbet activex eklentisinden sizlere bahsetmek istiyorum, sesli sohbet sitelerine giriş yapmanızı sağlayacak eklentidir. yani bu eklentiyi kesinlikle bir kereye hususi bilgisayariniza yükleyip izin vermeniz. her sohbet sitelerin eklentisi farklı olur , kiminki bir jawa gibi veya adobe flash gibi isteklerde bulunulur Sesli chat sitelerindeki activex eklentisi ise speakychat activex eklentisidir. sizlerde bu ufak eklentiyi bir kereye mahsuz yükledikten sonra seslisohbet girişlerinizi hangi site gircekseniz girişlerinizi rahatlıkla giriş edebileceksiniz.

Speakychat activex eklentisi 100 'de yüz güvenlidir. kesinlikle korkulacak bir durum deyildir. bu eklenti sayesinde indirip ve kurduğunuz taktirde sesli sohbet odalarinda sohbet eden kullanicilari kamera'da veya mikrofonda konuşan insanları görceksiniz. aksi taktirde burda sohbet eden insanları göremez ve seslerinide duyamazsınız indirmediğiniz taktırde onun için bu eklenti sesli sohbet activex eklenti girişidir.

bu olmazsa sesli sohbet girişlerinizi hiçbir şekilde gerçekleştiremezsiniz. bu eklenti sesli sohbet girişlerini ilkkez giriş yapanlar için bir kereciktir. bu uygulamayı indirdiniz taktirde sizlerde seslisohbet odalarına adım atmiş olacaksiniz. ve yep yeni, yeni nesil insanlarla sesli sohbet adresleri üzerinden arkadaşlık ortamlarınızı genişleştirceksiniz ve onlarla ücretsiz tanışmiş olacaksiniz.

Sesli star .com ailesi olarak sizlere her daim ücretsiz hizmet vermekten ve sizlerle olmaktan onur duymaktayiz. sitemiz üzerinden binlerce yapanci insanlarin giriş yaptığı sesli sohbet girişidir.

Yazar : MAGNUM
27 Nis Ptesi 17:55
111 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder