Sosyal Medya

152Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbete Katılmak İçin Speakychat indir

Speakychat, sesli sohbet odalarına insanların girebilmesi için yapılmış ufak bir boyuta sahip eklentidir. windows işletim sistemlerinin hemen hemen tümüne kurulabilinen bu eklenti sayesinde odalara bağlanabilirsiniz ve sesli sohbet paneli üzerinde problem yaşamadan odadan odaya giriş yapabilirsiniz.

internet ortamındaki bütün sesli sohbet sitelerine girecek olduğunuzda web tarayıcınızda speakychat eklentisini yükleyin aktifleştirin gibi her zaman karşınıza bir uyarı çıkar. Bu uyarının Çıkmasının sebebi ise speakychat eklentisi bilgisayarınızda kurulu olmadığındandır.

Eğer siz ilk defa sesli sohbet sitelerinden herhangi birine katılacak biriyseniz mutlaka windows işletim sistemi yüklü olan bilgisayarınıza bu eklentiyi indirin ve kurun.

Speakychat kurulumu nasıl yapılır?

Sizler için sunduğumuz aşağidaki indirme bağlantısını kullanın ve masaüstünüze speakychat setup dosyasını indirin. setup dosyasının üstüne çift tıklayın ve kurulum aşamasına geçiş yapın. Yönergelere göre programı bilgisayarınıza yükleyin.

Daha sonra mozilla firebox, google chrome, opera, safari, yandex gibi web tarayıcılarından birini kullanarak girmek istediğiniz sesli sohbet sitesine giriş yapınız. Böylelikle odalara erişim sağlarsınız ve oda içindeki insanlar ile sohbet etmeye başlarsınız.

 

Yazar : MAGNUM
25 Nis Ctesi 17:42
315 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder