Sosyal Medya

154Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Konuşmak için Mikrofon Ayarları

Videolu anlatım olarak anlatacağımız bu konuda mikrofon ayarlarınızı daha kolay nasıl yapabilirsiniz bunu anlattık. odalara erişim sağladıktan sonra mikrofonda konuşurken sesinizde yankı, cızırtı ve kopmalar meydana geliyorsa videoyu izleyin ve bu sorunlardan kurtulun!

Daha kaliteli bir sesi karşı tarafa duyurmak istiyorsanız sizler ile paylaştığımız bu videoyu izlemeye başlayın. Ayrıca videoyu izlemenize ragmen hala daha sorun yaşıyorsanız yorum yazarak bizden yardım alabilirsiniz.

Türkiye'nin en güvenli ve elit, yetişkin, sesli ve kameralı arkadaşlık sitesinin sizler için hazırlamış olduğu yardım videosu  sitemizin ana panelinde  en üst  sag  tarafında bulunmaktadır.

sesli konuşmak için mikrofon ve ses ayarlarınızı seslistar sitemizde  bulun sohbet odalarındaki  operatör arkadaslarımız  her yardımda sizlerle ilgilenecektir. bizleri tercih ettiniz için şimdiden  tşkler diliyoruz.

sohbet odalarımıda bulunan  yetkili arkadaşlarımız sizlerin  her zaman yanında olduğunu  unutmayınız. gerek ses ayarları, kamera ayarlarınızı, oda  arka planlarınızı,  oda fonu, oda gifi ,  flaş nikcler, bayan  flas nikler,. gerek oda  dizaynleri, istege  göre  hepsini sizlere  tamamen ücretsiz yapmaktayız. seslistar sohbet sitemiz diyer sesli sitelerden tamamen  farklı oldugunu unutmayınız , kominizm öldürür sosyalizm yaşatır  bir söz verdır burda kimsenin parası geçmez sizler  varsanız biz varız.

 

Yazar : MAGNUM
26 Nis Paz 16:44
119 Görüntüleme


Gönder