1167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat için Neler Gerekli ?

Sesli Chat için Neler Gerekli ?

Sesli Chat için Neler Gerekli ? Değerli kullanıcılarımız için oluşturmuş olduğumuz sesli chat odalarında sorun yaşamadan tam anlamıyla faydalanabilmeniz için gerekli olan ihtiyaç ve araç gereçler şunlardır;

• Mikrofon

• Speakychat eklentisi

• web Kamerası

• Klavye ve Fare

Bu 4 adet araç olmazsa olmazlardandır sesli chat'te. Ayrıca bunların ne işe yaradığınıda açıklayalım sizlere  bu konumuzda...

Mikrofon ne işe yarar?

Mikrofon ile sesli chat odalarında sesli bir şekilde konuşabilirsiniz. kısacası odadaki insanlara sesinizi duyurabilirsiniz. ve şu bir gerçektir'ki normal yazışmaya göre sesli konuşmak size bu odalarda daha çabuk arkadaş bulmanızı sağlayacaktir.

Web Kamerası ne işe yarar?

Sesli chat'te web kamerasıda en önemli araşlardan biri. çünkü bu sistem üzerinde görüntülü konuşabilmek için kameraya kesinlikle ihtiyaç vardır. insanların sizl görmesini istiyorsanız mutlaka bilgisayarınıza takılı bir kamera olması gerekmektedir.

Klavye ne işe yarar?

Mikrofon ve kamera kullanan biri değilseniz, sadece yazışmak istiyorsanız klavye'den faydalanabilirsiniz. Klavye kullanarak odadaki insanlara düşüncelerinizi belirtebilirsiniz, kısacası daha kolay kendinizi tanıtabilirsiniz.

Fare ne işe yarar?

Fare kullanarak bulunduğunuz sesli chat odasında diğer bir odaya geçiş yapabilirsiniz. görevli kişilerin ne görevle olduğunu görebilirsiniz Veya odaya ikon gönderebilirsiniz. Ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. fareniz ile !

Speakychat ne işe yarar?

Speakychat, odalara katılmak isteyen ziyaretçilerimizin mutlaka bilgisayarına indirmesi gereken eklentidir. bu eklenti olmazsa kesinlikle odalarımıza giriş yapamazsınız. Bu eklenti sayesinde kullanıcılarımız sesli ve kameralı chat yapabilmektedir. ßir önceki yazımız  olan SesliStar'a Katılmak ve kullanmak Ne kadar ? ßaşlıklı Makalemizi'de Okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

 

24 Kas 2016 1273 Görüntüleme

5 YORUM YAPILDI

 1. esmerım

  24/11/2016 23:28  

  www.seslistar sevyeli odalariyla herkese hizmet veren en iyi bir sitedir

 2. ::ClassiC::

  24/11/2016 21:07  

  Sitemizde hoş sohbetler güzel arkadaşlıklar kuruluyo.. bu sitede olmaktan mutluyum ...

 3. Esaat

  24/11/2016 21:06  

  paNelimizz hAYırlıı UgURLuu OlsUNN .<<<<

 4. şeker:))

  24/11/2016 21:03  

  yeni panel cok güzel olmuss herkese tavsıye ederim

 5. Kameralı chat odaları

  24/11/2016 20:55  

  Seslistar Sitemiz Çok güzel ve tamamen ücretsiz ve üyelik sızdır. Sizlerde sitemiz üzerinden bir Çok bayanlarla kamera sayesinde anında arkadaş olabilirsiniz. Sitemize ilk kez giriş yapıyorsanız en üst bölümde &#039;&#039; Video/DESTEK &#039;&#039; bölümüne tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Gönder