502Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Hakkımızda

Merhaba, seslistar.com sesli sohbet sitesine hoşgeldiniz. Bu site insanların seviyeli bir şekilde sohbet edebilmesi aynı zamanda eğlenmesi için yayın yapan bir sitedir. Sitemiz içerisinde webcam açarak sohbet etme, yazılı olarak sohbet etme gibi farklı özellikler mevcuttur. Tüm kullanıcılarımız bu özelliklerden ücretsiz faydalanabilir.

Amacımız insanların rahat bir ortam içerisinde daha iyi bir sesli chat yapabilmesini sağlamaktır. %100 güvenli bir sesli chat sitesine katılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sitemiz 2009 yılında yayın hayatına başlamış olup, 2016 senesinde de hizmetini sürdürmektedir. Bu geçen süre zarfında hiç bir zaman kalitemizden ödün vermeden sizlere en iyi sesli chat odalarını sunuyoruz burada! Sizde eğer seslistar'ın en güzel odalarında yer almak istiyorsanız üye olmadan direkt girebilirsiniz.

Bizi tercih eden tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

DuYuRu; Seslistar Sitemiz  Tamamen yetkişkin insanlar için açmiş olduğumuz Seslisohbet odalarımız Tamamen  elit ve yetişkin kişiler içindir. Seslistar.com 2009 yılında açılmış olan 18 yaş üstü insanlara yönelik bir sesli chat platformu'dur