1167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Hangi Sesli Chat Siteleri Tercih Edilmeli

Hangi Sesli Chat Siteleri Tercih Edilmeli

Günümüzde biliyorsunuz ki değerli seslistar.com ziyaretcileri bir çok sesli chat sitesi mevcut internet ortamında. Bu siteler'in %60'ı genel olarak ele alındığında gerçekten ortam yönünden ve yönetilme  yönünden oldukça kötüdür. kandırma, tehtid, seviyesizlik, gereksiz yera banlama, kamera kaydı, ve ses kaydı alma gibi bir çok şey yapılmaktadır bu tarz sitelerde. Bu yüzden böyle sitelere kesinlikle girmeyin!

Seslistar 2009 yılından bu yana yayın yaptığı için  hiç bir zaman kalitesinden ödün vermediğinden dolayı bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tabiki sesli chat siteleri arasında sadece seslistar.com yok! Elbetteki seslistar gibi kaliteli ve güvenli bir şekilde insanlara hizmet veren sesli chat siteleri mevcut.

Onlarada zaten google arama motorunu kullanarak ulaşabilirsiniz. zaten bir siteye girdiğiniz zaman ortamı ve görevlilerin size davranış şeklinden o sitenin nasıl yönetildiğini anlayabilirsiniz. Bu yüzden  bu dediklerimizi bir yere not ediniz. Çünkü sürekli sesli chat sitelerinde zaman geçiyorsanız veya ilk defa bu  tür bir ortama katılacaksanızda bu dediklerimiz işinize yarayacaktır.

Bu konumuzla ilgili söylemek istediğiniz şeyler varsa bize yazabilirsiniz alt kısımdaki yorum yazma bölümünden. Tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz.

28 Kas 2016 1144 Görüntüleme

3 YORUM YAPILDI

 1. the adem

  28/12/2016 18:49  

  tabiki seslistar sitesini tercih etmelisiniz. nedenmi çünkü üzün zamandir sesli chatte bulunduğu için ve en önemlisi güvenli ve ücretsizdir

 2. SeriFucked

  03/12/2016 00:26  

  arkadaşlar seslichat denilince akla gelen ilk isim seslistar.com dur aksini iddaa eden varsa cıksın konussun .D

 3. Dandik

  29/11/2016 17:00  

  sesli chat site girişlerinizi her zaman kaliteli sesli chat sitelerini tercih ediniz. onlardan biride seslistar.com sitesidir. kameralı ve sesli chat keyfini burda yaşayın.

Gönder