Sosyal Medya'da Biz

164Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

En Eğlenceli Sesli Chat Odalarımızı Keşfedin

Herkese merhabalar! Bugün yazımızda sizler ile seslistar.com üzerinde bulunan canlı sesli chat odalarından bahsedecegiz. Bir nevi sizlere tanıtımını yapacağız bu konuda. Sizde eğer henüz seslistar ile tanışmadıysanız burada tanıtacağımız odalara giriş yaparak kendinize yeni arkadaş ve sevgili bulabilirsiniz.

Öncelikle ilk odamız olan Sesliroom, sesliserbest, odasından başlayalım..

Sesliroom, sesli Room odası ne tür bir odadır ve insanlar bu odaya girdikleri zaman neler yapar?

Genellikle oda içerisinde sesli bir şekilde sohbet olmaktadır. Ziyaretçilerimiz bu odaya girdikleri zaman normal yazışmak yerine mikrofon alıp sesli konuşmayı tercih etmektedirler. Odamızda müzik çalmak serbest olduğu gibi bayanlar rahat bir şekilde webcam açabilir. Aynı şekilde erkeklerde!

Daha çok eğlenmek istiyorsanız ve sesliDünya, seslidunya odamızada giriş yapabilirsiniz. Peki bu oda nasıl? Onuda açıklayalım hemen size!

Bu odamıza kesinlikle 18 yaş altı insanları sokmuyoruz. Çünkü bu odada insanlar genelde webcam'da baya bi rahat tavırlar sergiledigi için 18 yaş altı kişiler için sakıncalı olabilir. Bu yüzden eger yaşınız 18 yaş üzeri ise sesliyala odamıza girip sizde bayanlar ve erkekler ile sesli chat yapabilirsiniz.

Sadece bayanlar ile arkadaş olmak istiyorsanız ve onlarla canlı chat yapmak istiyorsanız eğer verenverene odamıza girin!

Bayanlar genelde verenverene odamızda daha çok zaman geçirmeyi seviyorlar. Çünkü bayanlara hitap eden bir odadır ve bu odada genelde erkek çok fazla olmuyor. Burada bayanlar karşılıklı webcam açıyorlar, dileyen sesli konuşmak için mikrofon alıyor. Dileyen ise chat ikonları ile oda içinde eğleniyor. Eğer sizde bir bayan iseniz mutlaka bu odamıza girmenizi öneririz!

Sizlere bugün 3 tane odamızın bu konuda tanıtımını yaptık. İleriki günlerde yine aynı şekilde sesli chat odalarımızın tanıtımını yapacağız. Şimdilik hoşçakalın..

Yazar : MAGNUM
08 Ağu Paz 23:16
2494 Görüntüleme

Etiketler:


  1. 17/12/2022 01:49
    eğlence zamani beyler

    eğlenceli bayanlarla sohbet sesli ve kameralı sohbet sitemizde mikrofon alarak canlı sesli sohbet edebilir ayne zamanda odada bulunan diğer kişiler ile daha kolay bir yoldan iletişim duyabilirsiniz. sizlerden hiç bir ücret istemeden seslistar sohbet odalarına hemen aramızda yerinizi alın. SESLİSTAR KALİTE TESADUF DEİLDİR.

    Cevapla
Gönder

Sesli Panelciler