Sosyal Medya

167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliStar'a Katılmak ve Kullanmak Ne Kadar?

Seslistar'a Katılmak ve Kullanmak Ne Kadar? Sunmuş olduğumuz ana servisimiz herkez için tamamen ücretsizdir. Sesli sohbet odalarına katılan  herkez istediği her türlü yazıyı vb şeyleri paylaşabilir. odalara katıldığınız andan itibaren, oda içerisindeki web kameralarını izleyebilirsiniz ve odaya birşeyler yazabilirsiniz.

Hatta mikrofon almak isterseniz mikrofon alıp, odadaki insanlara sesinizi duyurabilirsiniz çok kolay bir şekilde! istediğiniz bir kullanıcının profilini görüntüleyebilirsiniz. başka bir şehir'den veya dünya'nın dört bir yanından katılan insanlarla tanışabilirsiniz.

Sitemizdeki Toplam Oda Sayısı

Seslistar.com'daki bazı  kullanıcılarımız sitemizdeki oda sayısını merak ediyormuş. Bizde bu yüzden böyle bir konuyu yayınlamayı düşündük. Hem merak edenler için hem de sesli star sitemize yeni giricek olan insanlara ön bilgi olması açısından kaç tane sesli chat odamız var, sohbet panelimizde bunu söyleceğiz...

Sitemizdeki Toplam Oda Sayısı, Seslistar'ın toplam oda sayısı 100'dir değerli arkadaşlar. Bu odaların 10 tanesi seviyeli sohbet için ayrılmıştır diğer 10 tanesi ise serbest sohbet yapılması için yanı 18 yaşından büyük kullanıcıların rahat bir şekilde her türlü sohbeti gerçekleştirebilmesi için ayrılmıştır.

ve en önemli siodalarımız tümü genele açıktır isteyen istediği her türlü kameralı odalarımıza bağlanabilir. kedinize seslistar'da bayan ve  bay arkadaş bulabilirsiniz! Emin olun, insanlar sitemizde kendine çok kolay arkadaş bulabiliyor. Sizde  hemen bir an önce Sitemizi kullanmaya hiç para ödemeden başlayın.Sesli chat odalarımız ile ilgili sorularınız varsa eğer konu altından yazın hemen sorduğunuz soruyu cevap verelim. Hoşcakalın

 

Yazar : MAGNUM
29 Nis Çar 02:29
101 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder