1167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbete Katılmak İçin Speakychat indir

Sesli Sohbete Katılmak İçin Speakychat indir

Speakychat, sesli sohbet odalarına insanların girebilmesi için yapılmış ufak bir boyuta sahip eklentidir. windows işletim sistemlerinin hemen hemen tümüne kurulabilinen bu eklenti sayesinde odalara bağlanabilirsiniz ve sesli sohbet paneli üzerinde problem yaşamadan odadan odaya giriş yapabilirsiniz.

internet ortamındaki bütün sesli sohbet sitelerine girecek olduğunuzda web tarayıcınızda speakychat eklentisini yükleyin aktifleştirin gibi her zaman karşınıza bir uyarı çıkar. Bu uyarının Çıkmasının sebebi ise speakychat eklentisi bilgisayarınızda kurulu olmadığındandır.

Eğer siz ilk defa sesli sohbet sitelerinden herhangi birine katılacak biriyseniz mutlaka windows işletim sistemi yüklü olan bilgisayarınıza bu eklentiyi indirin ve kurun.

Speakychat kurulumu nasıl yapılır?

Sizler için sunduğumuz aşağidaki indirme bağlantısını kullanın ve masaüstünüze speakychat setup dosyasını indirin. setup dosyasının üstüne çift tıklayın ve kurulum aşamasına geçiş yapın. Yönergelere göre programı bilgisayarınıza yükleyin.

Daha sonra mozilla firebox, google chrome, opera, safari, yandex gibi web tarayıcılarından birini kullanarak girmek istediğiniz sesli sohbet sitesine giriş yapınız. Böylelikle odalara erişim sağlarsınız ve oda içindeki insanlar ile sohbet etmeye başlarsınız.

Speakychat için teknik bilgiler;

Lisans:

ücretsiz

Dosya Boyutu:

11 MB

İşletim Sistemi:

Windows 10

Windows 8

Windows 7

Windows XP

Windows Vista

İndirmek için buraya tıklayınız http://download.speakychat.me/speakychatinstall.exe

 

 

 

 

 

29 Kas 2016 1608 Görüntüleme

3 YORUM YAPILDI

 1. SeriFucked

  03/12/2016 00:26  

  seslichat seslistar herkesi bekleriz gelmeyen cok sey kacırır arkadaşlar

 2. hıms

  29/11/2016 19:07  

  Speakychat Sistemi Sesli Ve Görüntülü Sohbet Yapmanızı Saglar Herhangi Bir Ülkeden İlden Nerden Olursa Olsun İnternet Baglantısı Olan Her Bölgeden Ücretsizce Arkadaşlarınızla Sohbet Yapabilirsiniz..sizleri de bekleriz

 3. Esmer

  29/11/2016 18:13  

  sesli chat eklentisini burdan indirip sesli chat odalarına baqlandım tşk ederim arkadaşlar . yardımınız için

Gönder