501Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbet 'te 2018 Dönemi

Sesli Sohbet 'te 2018 Dönemi

MErhaba Sevgili Sesli sohbet Kullanıcıları Sizlere büğünkü Makalemde Sesli Sohbette 2018 Dönemi yakında Yeni Çikacak Paneli ve Heycanımızın kaldıgı o ğünleri yeniden umut ediyoruzki Canlanması uygulama hakkında bir yazı yazmak istedim.

Sesgili sesli sohbet ve sesli chat severlerimiz  sizlerde biliyorsunuzki Sesli sohbet siteleri günden güne eridigi bir gündeyiz. 2018 yılına girdigimiz Şu Günler Speakychat yazılımcıları Yeni Dönemde sizlere daha  kolay bir panel Çikarcagını Duyurmaktadır. Açıkcası bense sesli sohbet site sahibi olarak bu  yeni Çıkacak paneli bende  sizin kadar Çok merak ediyorum Acaba  diyorumki  bu  yeni panel Tüm  Brosulerde Desteklimi olcak yoksa daha kolay bir  uygulama ile Direk tiklandigi zaman sesli sohbet odalarınamı Düşcegiz onun heycanındayım sizler gibi Şu Şekil umut ediyorumki, Sizlerde sesli sohbet kullanıcıları olarak seslichat ve sesli sohbet siteleri sadece İntenet explorer destekli bir tabandır. Yanı bu taban sadece Speakychat kullanıcıları  sadece Destekli olan  brosur internet exlorer ve  speakychat uygulamasını bir kereye mahsuz kurmak ve indirmek şartı gerektiren bir uygulama, Düşünün Hiç sesli sohbete girmeyen ve anlamayan biri için bu  uygulamayı indirmek kurmak o misafirimize  zor ve  ayne zamanda endişe , küşkü verdiğinden dolayi  pek kimse güvenmediğinden dolayi pek tercih etmiyorlar girmeyi ayne zamanda  misafirlere zor geldiği içinde bu uygulamayı indirmeye ve giriş yapmaya gerek duymuyorlar.

Oysaki Sesli sohbet siteleri dediğim gibi  gel gelelim şuanki halinde hiç eser kalmamiş hatta günden güne eriyorda diyebiliriz. Aslında bu yeni Çıkacak uygulama  geç kalmiş bir uygulama biz sesli chat  ve sesli sohbet site sahibleri olarak sürekli ve yıllardır bu endişelerimizi dile getirdik odacilara ve yazılımcı arkadaslara daha kolay bir uygulama ile insanları speakychat odalarına giriş yapmaları ve onlara  güven vermeleri açisinda ve o opera, google chrome ,mozile gibi  brosurlerdende rahatlıkla giriş etmeleri nedense speaky chat yazılımcıları pek aldırış etmedi veya umursamadılar diyebiliriz. gelelim şuanki halımıze, bizim ne kadar hakklı olduğumuzun farkına  geçte  öğrenmiş olsalarda  farkına varmalarına Sevindik azda olsa, 2018 yılında  aldığımız bir duyum speakychat yazılımcıları  çok , çok yakında sizlere sunacak olan 2018 sesli sohbet yeni dönem paneli ile  erişimi daha kolay ve zarif bir panel  üstünde  hızla ilerlemekte ve sesli sohbetçilerimize yakında  sunmakta olacaklar. inşşallah  tekrardan sesli sohbet ve sesli chat siteleri eski yıllarda olduğu gibi yeniden yüksek katilimcilarla  o güzel ortamları  yeni nesil sohbetcileri bir arada  görüb  o güzel ortamları hep beraber yasariz.

Sesli sohbet sitelerini  en büyük Verme Sebebi  hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojinin ve ayne zamanda  android telefonlarin Çıkması ile  bu kullanıcilar  andorid telefonlarda  olan uygulamarı indirererk oraya kaçtıklarını ve ellerinde olan internet sayesinde  bilgisayara  başinada öturmayı gerektirmediklerinden dolayı  sesli chat sitelerininde azaldıgını düşünmekteyim  andorit telefonların çıkması ve o telefonlarda bir el kadar yakın internetinde girmesi ayne zamanda  yeni ve farklı sitelerin Çıkması insanları açıkcasi bilgisayar ve tabletlerden uzak kıldıgını dünüyorum.

sesli chat siteleri Artık 2018 yılında Kullanıcılarına ve yeni nesil misafirlerine  daha hızlı ve  peritik bir uygulama ile  pek yakında sizlerle  bunun için  speakychat yazılımcıları  tamamen  bu pratik uygulama üstünde durdukları sizlere yakın bir  ay içinde sunmuş olacaklar.  Bense Sizler Gibi Gerçekten Çok merak ediyorum nasil bir uygulama , nasıl bir  etkinlikler olcak fakat Şü bir Gerçekki yeni Çikacak panel tahmin ediyorum  giriş etceginiz Kameralı Sesli sohbet sitelerine  aktivi'te indirmeden  direk Giriş yapacagınız bir uygulama olacagını düşünüyorum. speakychat activex yükle gibi bir derdiniz olmacak ve direk odalara  bağlanacak ayne zamanda  Tüm brosur destekli bir uygulama olacağını Düşünüyorum. şimdiden  Herkeze hayırlı ve ugurlu olsun.

SesliStar ailesi olarak  ilk önce bu haberi biz size vermek istedik. herkeze iyi ve güzel  günler yeni nesil kameralı sesli sohbetçilerimizle iyi tanışmalar diliyoruz.

09 Nis 2018 1331 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder