502Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli chat Dönemi Bitiyormu?

Sesli chat Dönemi Bitiyormu?

merhaba sevgili sesli chat severler sizlere büğünkü yazımda sesli chat siteleri tek tek eriyor ve hangi siteler eriyor onları Bilginlemdireceğim?

sesli chat siteleri nedense günden güne eridiği bir dönemde speakchat yazılımcıları hala bir çözüm bulmuş deyiller. Her sene farklı hikayeler söylensede biz artık seslichat dönemi bittigini düşünüyoruz yeni katılımcılar yok , yeni nesiller yok sürekli ayne kişilerle kala kaldı. Her ne kadar sesli chat için söylentiler olsada mobil uyumlu olacak deselerde pek inançimiz kalmadı.

koskoca 15 senelik mazi bitiyormu yoksa? Bit zamanların en parlak adresi olan ne-nerede sitesi bitiş yolunda onu takip eden koskoca seslidunya, seslidünya sohbet sitesi onunda onlardan kalı yanı kalmadı ve onları takip eden yılların sitelerin kategorisi sizlere şu şekil sıralamak istiyorum bu siteler sesli chat sitelerin ilk açilan ve en çok tıklanan siteleridi oysa gelin görünki be durumdalar. sesliduy, seslinefes, seslitakil, seslikal, sesliroom, sesliyoutube, seslidivane, seslisayfam, sesliyanıt, seslisite,seslisohbet, seslivatan, seslimekan, seslimanken, seslizirve, seslimavi, seslidoruk, seslihis, verenverene, seslidokun, seslikudur, sesliserbest,Sesliyala, seslizevk, sesli room, seslicagla, seslibak, sesliyıldız, seslitakıl, seslizemin, seslises, ve ismini sayamadığımız bir çok site gelin görünki bu siteler durumu ne durumdalar kimileri kapattı kimileri bot atarak ayakta kalma mücadelesi vererek belki bir umut diyerek belki eski günlerine döner diye bir umut bekleyişindeler. Ben magnum diyorumki bekleme yapmayin kapatın sesli chat ve sesli sohbet dönemi bitti bitececek odalara verdiğiniz oda paralarınıza yazık akıllı telefonlar çikması ile bilgisayar kullanicilari teknoloji den faydalanarak yeni uygulamalarda tercih etmektedirler.

06 Nis 2018 1267 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. kızlar eklesin

    28/04/2018 17:21  

    Camdaaaaaaaaaaaaaa ücretsiz coşacak camı olan kızlar ekleyinnnn karşılıklı açacağız camım var acele edinnnn yaş farketmez her türlü fanteziyi yaparız gelinn pişman olmazsınızzzz camda sex arkadaşı oluruz acelee edinnn ekleyinnn Skype:salih_fenerbahcee

Gönder