1167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır?

Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır?

Ülkemizde kameralı sohbet seven insanların sayısı bir hayli fazla. Ve kameralı sohbet sitelerine ilk kez giren kullanıcılar çoğu zaman kameralı sohbeti nasıl yapacağına dair bir bilgiye sahip olmadığı için bu durum karşısında problemler yaşayabilmektedir. Bizde seslistar.com olarak ilk kez bu işlemi yapacak olan insanlara nasıl başarılı bir şekilde kameralı sohbet yapacaklarını anlatmak istedik bu konumuzda!

İlk adım olarak neler yapılmalıdır?

Öncelikle bilgisayarınıza takılı bir web kamerası olmak zorundadır. Kameranızın gerekli ayarları yapılı durumdaysa sesli sohbet odalarına girdiginiz zaman otomatik kameranız devreye girecektir.

Sesli chat odalarına katıldım, kameramı nasıl açabilirim?

Odalarımızın bulunduğu bölüme girdiginiz zaman önünüze gelen mesaj yazma bölümünün üst kısmındaki kamera ikonuna tıklamanız gerekmektedir. İkona tıkladığınız zaman sol kısımda üye isimlerinin bulunduğu yerde, sizin rumuzunuzun yanında kamera görüntüsü olacaktır. Yani sadece kamera ikonuna tıklamanız yeterli olur kameranızı açabilmeniz için...

Kameramı açtığım zaman sürekli açık olur mu?

Kameranız sadece bir odaya girdiginiz zaman o oda içerisinde açtıgınızda devamlı açık olur siz kapatmadığınız sürece. Başka bir odaya girdiginizde kameranız kapalı konumda olacaktır. Her yeni odaya girdiginize tekrar kameranız açmanız gerekmektedir.

14 Ağu 2016 1539 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. Kameralı Sohbet odaları

    22/11/2016 19:54  

    merhaba öncelıkle kameralı sohbet odalarında gerçekten artık cok kolayca arkadaş edinebiliyorum vede tanışmak istediğim bayanı web kamera sayesinde kendisiniz bizzat canlı görüp ve üstelik mikronu alarakta kameralı sohbet odalarında seslide konuşabiliyoruz. bundan güzel ve gerçcekci ne olabılırki tşkler seslistar.com ailesine tebrikler.

Gönder